توسط سازمان بسیج مداحان البرز صورت گرفت

کلاس های آموزش تمرین عملی مداحی

بسیج مداحان: مسئول سازمان بسیج مداحان استان البرز از برگزاری کلاس های آموزش تمرین عملی مداحی ویژه خواهران و برادران این سازمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج مداحان استان البرز،شوذب محمدی مسئول سازمان بسیج مداحان استان البرز از برگزاری کلاس های آموزش تمرین عملی مداحی ویژه خواهران و برادران این سازمان خبر داد و اظهارداشت: کلاس های آموزش تمرین عملی مداحی در روزهای شنبه و چهارشنبه از ساعت 14:30 الی 18 برای خواهران و از ساعت 18 الی 20 برای برادران در حسینیه سازمان بسیج مداحان استان البرز برگزار می شود.

مسئول سازمان بسیج مداحان استان البرز افزود: این کلاسها در راستای تقویت مداحان از نظر علمی و رساندن نوآموزان به دروس تئوری می باشد که پس از ایجاد تعادل ترم دوم ،کلاسهای تئوری آغاز خواهد شد.

محمدی تربیت مداح، فنون مداحی، مقتل شناسی، تاریخ اسلام، احکام، اخلاق، عقاید، قرآن، روضه‌خوانی و کلاس‌های تمرین عملی از سر فصل‌های آموزشی این دوره برشمرد و گفت: تدریس این دروس توسط اساتید حوزه، دانشگاه و مادحین شهیر شهر خواهد بود.

مسئول سازمان بسیج مداحان استان البرز  در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به تمرین علمی دانش پژوهان مداحی در این کلاسها پیش بینی می گردد که تعداد قابل توجهی از این برادران و خواهران به جمع اداره کنندگان مجالس مداحی بپیوندند.