خانه

سازمان بسیج مداحان

شناسه خبر: 174

مسئول سازمان بسیج مداحان استان البرز:

نشست روشنگری و گفتمان سازی ویژه مداحان بسیجی برگزار می شود

نوروزی فر از برپایی نشست روشنگری و گفتمان سازی ویژه مداحان بسیجی استان البرز خبر داد و گفت: این نشست با هدف رشد باورها و ارزش های مداحان در طراز انقلاب اسلامی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج مداحان ، «ابراهیم نوروزی فر» مسئول بسیج مداحان استان البرز با تأکید بر هجمه سنگین رسانه ای دشمن در جنگ نرم  گفت : با برگزاری چنین نشست هایی و آگاه سازی آحاد جامعه در برابر این فتنه دشمن که هدف اول آن تضعیف روحیه مسلمین و علی الخصوص مردم کشور عزیزمان ایران است به مقابله برخیزیم.

مسئول سازمان بسیج مداحان البرزافزود: نشست روشنگری و گفتمان سازی ویژه مداحان بسیجی با هدف رشد باورها و ارزش های رسانه طراز انقلاب اسلامی برگزار می شود.

وی ادامه داد : دشمنان اسلام و انقلاب با استفاده از ماهواره و شبکه های اجتماعی به جنگ با اسلام و عقاید انقلابی آمده است که مداحان انقلابی نیز با استفاده از همین امکاناتی که آنان ایجاد کرده اند به مقابله بپردازند و با آگاه سازی در زمینه های مختلف بستری برای نشر فرهنگ انقلابی اسلامی فراهم سازند.

نوروزی فرتصريح كرد: درعرصه ذکر و مداحی اهل‌ بیت(ع) نیز داشتن اخلاص یک ضرورت است چرا که در عزاداری‌ها مداح پل ارتباطی ما با اهل بیت(ع) است؛ از این‌رو باید همیشه در بالابردن سطح اخلاص و بصیرت کوشا باشند.


وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۲ هزار و ۷۶۰ نفر عضو سازمان بسيج مداحان استان البرز هستند كه در اين راستا بیش از ۲۶۰ نفر از بانوان و آقایان به عنوان پیرغلام شناسایی شده‌اند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.