فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:

مداحان در خط مقدم جنگ نرم هستند /مداحان باید با بصیرت خط امام (ره) را تبلیغ کنند

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با بیان اینکه افسران جنگ نرم باید با دشمنان مقابله کنند،‌ گفت: مداحان در خط مقدم جنگ نرم هستند و نفس آن‌ها کمتر از واعظ نیست و باید با بصیرت خط امام راحل تبلیغ شود.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان ازاستان البرز، سردار علی استاد حسینی در مراسم افتتاح حسینیه جدید شهدای مداح سازمان بسیج مداحان استان البرز  با اشاره به اینکه راه راست، راه نظام، جمهوری اسلامی، امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری  است، اظهار داشت: دشمنان با وجود همه اقدامات خود نتوانستند ملت ایران را از امام خمینی(ره) جدا کند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با بیان اینکه امام خمینی (ره) یعنی نفی همه طاغوت‌ها، آمریکا، اسرائیل و به معنای صراط مستقیم است، افزود: زمانی که در صراط مستقیم باشید، دشمنان تحمل آن‌ را نداشته و تمام توان خود را در جهت جداسازی شما از این راه به کار می‌گیرند.

وی با اشاره به اینکه کسانی در مملکت حضور دارند که مسیر را اشتباه می‌روند و در مسیر طلحه و زبیر قرار دارند، گفت: در حال حاضر دشمنان با رهبرتراشی، آدم‌تراشی و بهانه آوردن در صحبت‌های رهبری سعی در جدا‌سازی راه ما از راه رهبری را دارند.

سردار استادحسینی با بیان اینکه در حال حاضر باید بصیر و آگاه بود و با تجدید میثاق با امام راحل، راه امام خمینی(ره) را ادامه داد، افزود: راه امام راحل راه زیر بار ظلم نرفتن است که در حال حاضر آمریکا می‌خواهد ما را زیر نظام سلطه خود ببرد که از طرق جنگ و توطئه‌های گوناگون نتوانست و از طریق نفوذ در دستگاه‌های اجرایی و مدیران اجرایی قصد این کار را دارد.

وی با اشاره به اینکه یکی از مسئولان ما می‌گوید تابوی مذاکره با آمریکا شکسته شده است، گفت: این یعنی ضد خط امام خمینی(ره) و کسی این حرف را می‌گوید که ادعای سال‌ها همراهی با امام خمینی(ره) را دارد و خانواده وی در اختیار باز کردن راه آمریکا، منافقین و بهاییان به ایران هستند.

سردار استادحسینی با بیان اینکه این افراد منافقان و بهائیان را دوست خود می‌دانند، افزود: این افراد قصد باز کردن راهی دیگر در مقابل خط امام خمینی(ره) برای مردم با نفوذ در دستگاه های اجرایی و مدیران اجرایی را دارند.

وی با اشاره به اینکه ما بزرگ‌ترین قدرت دنیا هستیم و آمریکا را زیر پای خود له می‌کنیم، گفت: اما افراد سست عنصر و وابسته به زور، زو، تزویر و شکم نمی‌خواهیم.

وی تاکید کرد: راه نورانی امام خمینی(ره) باید ادامه یابد و همه تلاش و تبلیغات دشمن در جنگ نرم، جدا شدن ما از ارزش‌های امام و انقلاب است.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با بیان اینکه افسران جنگ نرم باید با دشمنان مقابله کنند،‌ افزود: مداحان در خط مقدم جنگ نرم هستند و نفس آن‌ها کمتر از واعظ نیست و باید با بصیرت خط امام راحل تبلیغ شود.

وی با اشاره به اینکه باید به طلحه و زبیر زمانه توجه داشته باشیم،‌ گفت: باید شمر زمانه آمریکا، اسرائیل و کشورهای منطقه خلیج فارس را که سد راه شده‌اند را بشناسیم و مردم را در این زمینه آگاه کنیم.

سردار استاد حسینی با بیان اینکه سخن رهبری بسته شدن راه نفوذ آمریکا در کشور است، اما برخی می‌گویند راه نفوذ آمریکا باید باز شود، افزود: رهبری می‌فرمایند دشمن سرسخت ما آمریکا و اسرائیل است درحالی که برخی می‌گویند اوباما فرد متمدنی است.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با بیان اینکه راه امام خمینی(ره) مبارزه با اسرائیل و صهیونیسم است، گفت: برخی می‌گویند سازش کنیم و باید شکم مردم را سیر کرد و به عزت کاری نداشت.

سردار استاد حسینی با بیان اینکه گفتمان رهبری باید ترویج شود، افزود: صراط مستقیم راه امام خمینی(ره) و رهبری است و اگر غیر از این باشد، گمراهی و کجی است و کسانی که مقابل رهبری می‌ایستند مشرکین زمانه هستند.

وی با اشاره به اینکه این افراد مستقیما مخالفت خود را اعلام نمی‌کنند، گفت: هدف این افراد زدن بازوهای رهبری است که شامل شورای نگهبان، سپاه، نیروی انتظامی و قوه قضائیه است.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با بیان اینکه نخستین تلاش دشمن گرفتن روحیه مبارزه با ظلم و معرفی کردن دشمن به عنوان دوست است، افزود: اگر کسانی در مقابل آمریکا بایستند به عنوان افراد تندرو و مانع پیشرفت معرفی می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال ذلت ما است نه پیشرفت، گفت: پیشرفت را سردار شهید حسن تهرانی‌مقدم برای ما به عمل آورد که درحال حاضر ایران به عنوان نخستین قدرت خاورمیانه و جزء 4 قدرت اول دنیا در زمینه موشک است.

سردار استادحسینی با بیان اینکه سازش و لبخند پیشرفت نمی‌آورد، افزود: در حال حاضر فقط اسمی از برجام است و در اجرای  آمریکا سنگ‌اندازی می‌کند و به جای حمله به آمریکا که عهدشکنی کرده به دوستان انقلاب که انتقاد می‌کنند، حمله می‌شود.

وی با اشاره به اینکه آمریکا دستش به خون مسلمان  آلوده است، گفت: در حال حاضر به مدت 5 سال است که خون مسلمانان را در عراق و سوریه می‌ریزند و سرنخ همه داعشی‌ها به دست آمریکاست.

سردار استادحسینی با بیان اینکه دشمنان به دنبال جنگ با اسلام ناب در ایران هستند، افزود: اما در حال حاضر خط مقدم در خارج از مرزها است و امنیت ما نتیجه رشادت مدافعین حرم است.

سردار استادحسینی با بیان اینکه دشمن زیاد است و در فضای مجازی و حقیقی کار می‌کنند، افزود: مداحان باید جوانانی که در شب‌های محرم، قدر و مواقع دیگر که پای منبر می‌نشینند را بصیرت افزایی کنند.

وی با اشاره به اینکه سرهنگ شوذب محمدی این مکان را برای حضور مداحان ایجاد کرده است، گفت: دشمن روی قشر مداحان به منظور تفرقه افکنی بین مذاهب کار می‌کند و انگلیس بدین منظور هزینه ‌می‌کند.

 

اخبار مرتبط: