مسئول بسیج مداحان استان البرز:

دشمن برای نفوذ در مداحان و برای رسیدن به اهداف خود برنامه دارد

بسیج مداحان: مسئول بسیج مداحان استان البرز با اشاره به اینکه دشمن برای نفوذ در مداحان و در اختیار گرفتن ظرفیت آنها برای رسیدن به اهداف خود برنامه دارد، گفت: اگر دشمن زودتر از ما به سراغ مداحان برود جبران این خسارت سخت و پرهزینه است.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان از استان البرز،  شوذب محمدی در مراسم افتتاح حسینیه جدید شهدای مداح سازمان بسیج مداحان که  با حضور فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز در کرج برگزار شد، با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین محورهای عملکرد بسیج مداحان، آموزش است، گفت: برای محکم کردن پایه‌ها باید به امر آموزش در مداحی توجه بسیاری شود.

وی با اشاره به اینکه در زمینه آموزش همکاری خوبی بین معاونت فرهنگی شهرداری و شورای شهر با بسیج مداحان وجود دارد، گفت: باید در این زمینه قدم‌های بزرگ‌تر و تاثیرگذارتری برداشته شود.

محمدی با بیان اینکه قشر مداحان، اثرگذارترین افراد در زمینه ترویج فرهنگ  اسلام و انقلاب هستند، افزود: فعالیت مداحان بهترین وسیله برای ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) و حفظ مکتب اهل‌بیت و  نهضت عاشوراست.

وی با اشاره به اینکه دشمن برای نفوذ در مداحان و در اختیار گرفتن ظرفیت آنها برای رسیدن به اهداف خود برنامه دارد، گفت: اگر دشمن زودتر از ما به سراغ مداحان برود  جبران این خسارت سخت و پرهزینه است.

رئیس بسیج مداحان استان البرز با بیان اینکه بسیج مداحان خدماتی در ارتباط با بیمه، آموزش و  خدمات‌رسانی به مداحان بیمار انجام داده است، افزود: درخواست بسیج مداحان از فرمانده سپاه استان البرز  توجه بیشتر به این ظرفیت عظیم فرهنگی است.

وی با اشاره به اینکه بسیج مداحان در روزهای پنجشنبه هر هفته جلسه‌ای با حضور مداحان البرز برگزار می‌کند، گفت: با وجود همه اقوام از سراسر کشور در کرج مشکلی در زمینه همکاری و هم‌افزایی بین این قشر وجود ندارد.